Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Kloosterbosch 16 Maastricht

Kloosterbosch 16, 6228 SP Maastricht

153 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Kloosterbosch 16 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Maastricht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kloosterbosch 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterbosch 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.5%
CO₂-emissie
18.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (121.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Maastricht

1085 Inwoners
440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
420 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Vroendaal
72% Koopwoningen
571 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kloosterbosch 16

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Kloosterbosch 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterbosch 16?

De prijsindicatie voor Kloosterbosch 16 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €3.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterbosch 16 zich tot de wijk Vroendaal?

Kloosterbosch 16 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 153 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterbosch 16?

Kloosterbosch 16 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Vroendaal, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kloosterbosch 16 vergeleken met de buurt?

Kloosterbosch 16 heeft 153 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterbosch 16 en wat betekent dat?

Kloosterbosch 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloosterbosch 16?

Kloosterbosch 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 121 m².

Hoe is de woningmarkt in Vroendaal?

De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vroendaal?

Vanuit Kloosterbosch 16 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.