Geschakelde woning Maartveld 22 Maastricht

Maartveld 22, 6226 DA Maastricht

167 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Maartveld 22 is een geschakelde woning in Maastricht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 241 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
241 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maartveld 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maartveld 22

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
92.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
96.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.5%
CO₂-emissie
16.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Maastricht

5650 Inwoners
3145 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwenveld
28% Koopwoningen
5.033 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maartveld 22

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Maartveld 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Maartveld 22?

De prijsindicatie voor Maartveld 22 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwenveld is €255.000. Dat komt neer op circa €1.527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maartveld 22 zich tot de wijk Wittevrouwenveld?

Maartveld 22 is een geschakelde woning van 167 m² in de wijk Wittevrouwenveld. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maartveld 22?

Maartveld 22 is een geschakelde woning in Wittevrouwenveld, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maartveld 22 vergeleken met de buurt?

Maartveld 22 heeft 167 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 241 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Wittevrouwenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maartveld 22 en wat betekent dat?

Maartveld 22 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-01-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maartveld 22?

Maartveld 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwenveld?

De wijk Wittevrouwenveld in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwenveld?

Vanuit Maartveld 22 in Wittevrouwenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.