Halfvrijstaande woning Bergerstraat 44 Maastricht

Bergerstraat 44, 6226 BD Maastricht

178 m² Bouwjaar 1927 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Bergerstraat 44 is een halfvrijstaande woning in Maastricht, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 152 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
623 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_busy_road, in_residential_district, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bergerstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergerstraat 44

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
239.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
328.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bergerstraat 44

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Bergerstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergerstraat 44?

De prijsindicatie voor Bergerstraat 44 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergerstraat 44 zich tot de wijk Scharn?

Bergerstraat 44 is een halfvrijstaande woning van 178 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergerstraat 44?

Bergerstraat 44 is een halfvrijstaande woning in Scharn, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bergerstraat 44 vergeleken met de buurt?

Bergerstraat 44 heeft 178 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergerstraat 44 en wat betekent dat?

Bergerstraat 44 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergerstraat 44?

Bergerstraat 44 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Bergerstraat 44 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.