Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 23 m²
Olympiapad 15 C19 is een appartement in Maastricht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 23 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Olympiapad 15 C19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwenveld is €255.000. Dat komt neer op circa €11.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOlympiapad 15 C19 is een appartement van 23 m² in de wijk Wittevrouwenveld. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².
Olympiapad 15 C19 is een appartement in Wittevrouwenveld, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Olympiapad 15 C19 heeft 23 m² woonoppervlakte. In Wittevrouwenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Olympiapad 15 C19 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Wittevrouwenveld in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Olympiapad 15 C19 in Wittevrouwenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Olympiapad 15 C19: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Wittevrouwenveld: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Olympiapad 15 C19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wittevrouwenveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.