Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Peppelhoven 43 Maastricht

Peppelhoven 43, 6225 GX Maastricht

154 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Peppelhoven 43 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Maastricht, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 243 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
664 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Peppelhoven 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Peppelhoven 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Peppelhoven 43

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Peppelhoven 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Peppelhoven 43?

De prijsindicatie voor Peppelhoven 43 ligt rond €480.000 tot €530.000. De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €2.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Peppelhoven 43 zich tot de wijk Amby?

Peppelhoven 43 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 154 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Peppelhoven 43?

Peppelhoven 43 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Amby, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Peppelhoven 43 vergeleken met de buurt?

Peppelhoven 43 heeft 154 m² woonoppervlakte en 664 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Peppelhoven 43 en wat betekent dat?

Peppelhoven 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Peppelhoven 43?

Peppelhoven 43 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Peppelhoven 43 in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.