Streetview Mispelhoven 32 A Maastricht

Mispelhoven 32 A, 6225 GH Maastricht

56 m² Bouwjaar 1975 Label A

Mispelhoven 32 A is een appartement in Maastricht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
56 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mispelhoven 32 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mispelhoven 32 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

6520 Inwoners
3015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2778 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Amby
68% Koopwoningen
1.432 Inwoners per km²

Locatie van Mispelhoven 32 A

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Mispelhoven 32 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Mispelhoven 32 A?

De gemiddelde woningwaarde in Amby is €388.000. Dat komt neer op circa €6.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mispelhoven 32 A zich tot de wijk Amby?

Mispelhoven 32 A is een appartement van 56 m² in de wijk Amby. De buurt telt 2.778 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mispelhoven 32 A?

Mispelhoven 32 A is een appartement in Amby, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mispelhoven 32 A vergeleken met de buurt?

Mispelhoven 32 A heeft 56 m² woonoppervlakte. In Amby ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mispelhoven 32 A en wat betekent dat?

Mispelhoven 32 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Amby?

De wijk Amby in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amby?

Vanuit Mispelhoven 32 A in Amby bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amby?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mispelhoven 32 A: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Amby?