Streetview Heerderweg 155 B Maastricht

Heerderweg 155 B, 6224 LD Maastricht

47 m² Bouwjaar 1910 Label G

Heerderweg 155 B is een appartement in Maastricht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
47 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Heerderweg 155 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heerderweg 155 B

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

3920 Inwoners
2495 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2367 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Wyckerpoort
22% Koopwoningen
4.448 Inwoners per km²

Locatie van Heerderweg 155 B

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Heerderweg 155 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Heerderweg 155 B?

De gemiddelde woningwaarde in Wyckerpoort is €259.000. Dat komt neer op circa €5.511 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heerderweg 155 B zich tot de wijk Wyckerpoort?

Heerderweg 155 B is een appartement van 47 m² in de wijk Wyckerpoort. De buurt telt 2.367 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heerderweg 155 B?

Heerderweg 155 B is een appartement in Wyckerpoort, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heerderweg 155 B vergeleken met de buurt?

Heerderweg 155 B heeft 47 m² woonoppervlakte. In Wyckerpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heerderweg 155 B en wat betekent dat?

Heerderweg 155 B heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Wyckerpoort?

De wijk Wyckerpoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wyckerpoort?

Vanuit Heerderweg 155 B in Wyckerpoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wyckerpoort?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heerderweg 155 B: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.