Tussenwoning Scharnerweg 36 Maastricht

Scharnerweg 36, 6224 JH Maastricht

360 m² Bouwjaar 1930 22 kamers 6 slaapkamers Label E

Scharnerweg 36 is een tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 360 m², een perceel van 148 m² en 22 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
360 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
1080 m³
Kamers
22
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_busy_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Scharnerweg 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scharnerweg 36

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
192.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
304.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Maastricht

5650 Inwoners
3145 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2772 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwenveld
28% Koopwoningen
5.033 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scharnerweg 36

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Scharnerweg 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Scharnerweg 36?

De prijsindicatie voor Scharnerweg 36 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwenveld is €255.000. Dat komt neer op circa €708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scharnerweg 36 zich tot de wijk Wittevrouwenveld?

Scharnerweg 36 is een tussenwoning van 360 m² in de wijk Wittevrouwenveld. De buurt telt 2.772 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scharnerweg 36?

Scharnerweg 36 is een tussenwoning in Wittevrouwenveld, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Scharnerweg 36 vergeleken met de buurt?

Scharnerweg 36 heeft 360 m² woonoppervlakte en 1080 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 22 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Wittevrouwenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scharnerweg 36 en wat betekent dat?

Scharnerweg 36 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scharnerweg 36?

Scharnerweg 36 heeft 22 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwenveld?

De wijk Wittevrouwenveld in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwenveld?

Vanuit Scharnerweg 36 in Wittevrouwenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.