Streetview Scharnerweg 43 Maastricht

Scharnerweg 43, 6224 JA Maastricht

156 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 4 slaapkamers Label E

Scharnerweg 43 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 225 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
721 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Scharnerweg 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scharnerweg 43

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
231.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
330.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Locatie van Scharnerweg 43

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Scharnerweg 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Scharnerweg 43?

De prijsindicatie voor Scharnerweg 43 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €2.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scharnerweg 43 zich tot de wijk Scharn?

Scharnerweg 43 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scharnerweg 43?

Scharnerweg 43 is een woonhuis in Scharn, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Scharnerweg 43 vergeleken met de buurt?

Scharnerweg 43 heeft 156 m² woonoppervlakte en 721 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scharnerweg 43 en wat betekent dat?

Scharnerweg 43 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-04-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scharnerweg 43?

Scharnerweg 43 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Scharnerweg 43 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.