Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 29 m²
- Inhoud
- 81 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €150.000 tot €175.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Scharnerweg 13 A01 is een benedenwoning (appartement) in Maastricht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Scharnerweg 13 A01
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.1 kmStudio-appartement met eigen entree – Scharnerweg - A01, Maastricht Instapklaar en efficiënt ingedeeld appartement op centrale locatie in…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Scharnerweg 13 A01 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €12.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenScharnerweg 13 A01 is een benedenwoning (appartement) van 29 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².
Scharnerweg 13 A01 is een benedenwoning (appartement) in Scharn, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Scharnerweg 13 A01 heeft 29 m² woonoppervlakte en 81 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Scharnerweg 13 A01 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Scharnerweg 13 A01 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Scharnerweg 13 A01 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Scharnerweg 13 A01: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.