Streetview Geneinde 23 Maastricht

Geneinde 23, 6223 GT Maastricht

165 m² Bouwjaar 1934 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Geneinde 23 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 660 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
660 m²
Inhoud
765 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Geneinde 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geneinde 23

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
231.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
357.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

935 Inwoners
460 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Itteren
83% Koopwoningen
378 Inwoners per km²

Locatie van Geneinde 23

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Geneinde 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Geneinde 23?

De gemiddelde woningwaarde in Itteren is €328.000. Dat komt neer op circa €1.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geneinde 23 zich tot de wijk Itteren?

Geneinde 23 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Itteren. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geneinde 23?

Geneinde 23 is een woonhuis in Itteren, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geneinde 23 vergeleken met de buurt?

Geneinde 23 heeft 165 m² woonoppervlakte en 765 m³ inhoud. Het perceel is 660 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Itteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geneinde 23 en wat betekent dat?

Geneinde 23 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-10-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geneinde 23?

Geneinde 23 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Itteren?

De wijk Itteren in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Itteren?

Vanuit Geneinde 23 in Itteren bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.2 km.