Streetview van Hamalstraat 3 Maastricht

van Hamalstraat 3, 6223 CL Maastricht

169 m² Bouwjaar 1970

van Hamalstraat 3 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 311 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
311 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor van Hamalstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

1725 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
849 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Borgharen
66% Koopwoningen
584 Inwoners per km²

Locatie van van Hamalstraat 3

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over van Hamalstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van van Hamalstraat 3?

De prijsindicatie voor van Hamalstraat 3 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Dat komt neer op circa €1.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Hamalstraat 3 zich tot de wijk Borgharen?

van Hamalstraat 3 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Borgharen. De buurt telt 849 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Hamalstraat 3?

van Hamalstraat 3 is een woonhuis in Borgharen, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Hamalstraat 3 vergeleken met de buurt?

van Hamalstraat 3 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 311 m². In Borgharen ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Borgharen?

De wijk Borgharen in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borgharen?

Vanuit van Hamalstraat 3 in Borgharen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Borgharen?

Zorg en onderwijs in de buurt van van Hamalstraat 3: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Borgharen?

Recreatie nabij Borgharen: restaurant (2.8 km), cafe (2.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van van Hamalstraat 3?

De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €230.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.