Streetview van Hamalstraat 23 Maastricht

van Hamalstraat 23, 6223 CL Maastricht

157 m² Bouwjaar 1970

van Hamalstraat 23 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 339 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
339 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor van Hamalstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

1725 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
849 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Borgharen
66% Koopwoningen
584 Inwoners per km²

Locatie van van Hamalstraat 23

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over van Hamalstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van van Hamalstraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Dat komt neer op circa €1.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Hamalstraat 23 zich tot de wijk Borgharen?

van Hamalstraat 23 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Borgharen. De buurt telt 849 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Hamalstraat 23?

van Hamalstraat 23 is een woonhuis in Borgharen, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Hamalstraat 23 vergeleken met de buurt?

van Hamalstraat 23 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 339 m². In Borgharen ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Borgharen?

De wijk Borgharen in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borgharen?

Vanuit van Hamalstraat 23 in Borgharen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Borgharen?

Zorg en onderwijs in de buurt van van Hamalstraat 23: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Borgharen?

Recreatie nabij Borgharen: restaurant (2.8 km), cafe (2.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor van Hamalstraat 23?

Een woningrapport voor van Hamalstraat 23 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Borgharen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.