Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Daalstraat 48 Maastricht

Daalstraat 48, 6223 BW Maastricht

145 m² Bouwjaar 1971 8 kamers 3 slaapkamers Label D

Daalstraat 48 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Maastricht, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 425 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
618 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Daalstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daalstraat 48

Tuin
Ja (117.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

1725 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
849 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Borgharen
66% Koopwoningen
584 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Daalstraat 48

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Daalstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Daalstraat 48?

De prijsindicatie voor Daalstraat 48 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Dat komt neer op circa €1.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daalstraat 48 zich tot de wijk Borgharen?

Daalstraat 48 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 145 m² in de wijk Borgharen. De buurt telt 849 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daalstraat 48?

Daalstraat 48 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Borgharen, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Daalstraat 48 vergeleken met de buurt?

Daalstraat 48 heeft 145 m² woonoppervlakte en 618 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Borgharen ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Daalstraat 48 en wat betekent dat?

Daalstraat 48 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Daalstraat 48?

Daalstraat 48 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 117 m².

Hoe is de woningmarkt in Borgharen?

De wijk Borgharen in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borgharen?

Vanuit Daalstraat 48 in Borgharen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.