Streetview Daalstraat 10 Maastricht

Daalstraat 10, 6223 BV Maastricht

177 m² Bouwjaar 1966

Daalstraat 10 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 497 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
497 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Daalstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

1725 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
849 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Borgharen
66% Koopwoningen
584 Inwoners per km²

Locatie van Daalstraat 10

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Daalstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Daalstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Dat komt neer op circa €1.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daalstraat 10 zich tot de wijk Borgharen?

Daalstraat 10 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Borgharen. De buurt telt 849 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daalstraat 10?

Daalstraat 10 is een woonhuis in Borgharen, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Daalstraat 10 vergeleken met de buurt?

Daalstraat 10 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 497 m². In Borgharen ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Borgharen?

De wijk Borgharen in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Borgharen?

Vanuit Daalstraat 10 in Borgharen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Borgharen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Daalstraat 10: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Borgharen?

Recreatie nabij Borgharen: restaurant (2.8 km), cafe (2.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Daalstraat 10?

Een woningrapport voor Daalstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Borgharen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.