Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1870
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
Sint Cornelisstraat 10 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 595 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sint Cornelisstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
3.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.5 kmApotheek
4.1 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
2.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
5.7 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Borgharen is €271.000. Dat komt neer op circa €1.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSint Cornelisstraat 10 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Borgharen. De buurt telt 849 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².
Sint Cornelisstraat 10 is een woonhuis in Borgharen, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sint Cornelisstraat 10 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 595 m². In Borgharen ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Borgharen in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Sint Cornelisstraat 10 in Borgharen bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Cornelisstraat 10: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.5 km.
Recreatie nabij Borgharen: restaurant (2.8 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Sint Cornelisstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Borgharen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1870, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.