Bovenwoning Kemenadeplein 27 Maastricht

Kemenadeplein 27, 6222 VD Maastricht

70 m² Bouwjaar 1955 8 kamers 2 slaapkamers Label F

Kemenadeplein 27 is een bovenwoning in Maastricht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
8
Slaapkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kemenadeplein 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kemenadeplein 27

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

3140 Inwoners
1865 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1706 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Nazareth
16% Koopwoningen
2.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kemenadeplein 27

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Kemenadeplein 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Kemenadeplein 27?

De gemiddelde woningwaarde in Nazareth is €210.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kemenadeplein 27 zich tot de wijk Nazareth?

Kemenadeplein 27 is een bovenwoning van 70 m² in de wijk Nazareth. De buurt telt 1.706 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kemenadeplein 27?

Kemenadeplein 27 is een bovenwoning in Nazareth, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kemenadeplein 27 vergeleken met de buurt?

Kemenadeplein 27 heeft 70 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 9 m² per kamer. In Nazareth ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kemenadeplein 27 en wat betekent dat?

Kemenadeplein 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-08-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kemenadeplein 27?

Kemenadeplein 27 heeft 8 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nazareth?

De wijk Nazareth in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nazareth?

Vanuit Kemenadeplein 27 in Nazareth bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.