Streetview Sionsweg 57 Maastricht

Sionsweg 57, 6222 EJ Maastricht

189 m² Bouwjaar 1935 10 kamers 4 slaapkamers Label C

Sionsweg 57 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 302 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
302 m²
Inhoud
807 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sionsweg 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sionsweg 57

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.3%
CO₂-emissie
40.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

2390 Inwoners
1435 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Limmel
34% Koopwoningen
1.954 Inwoners per km²

Locatie van Sionsweg 57

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Sionsweg 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Sionsweg 57?

De gemiddelde woningwaarde in Limmel is €248.000. Dat komt neer op circa €1.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sionsweg 57 zich tot de wijk Limmel?

Sionsweg 57 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Limmel. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sionsweg 57?

Sionsweg 57 is een woonhuis in Limmel, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sionsweg 57 vergeleken met de buurt?

Sionsweg 57 heeft 189 m² woonoppervlakte en 807 m³ inhoud. Het perceel is 302 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Limmel ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sionsweg 57 en wat betekent dat?

Sionsweg 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sionsweg 57?

Sionsweg 57 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Limmel?

De wijk Limmel in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Limmel?

Vanuit Sionsweg 57 in Limmel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.