Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Sionsweg 53 Maastricht

Sionsweg 53, 6222 EJ Maastricht

143 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Sionsweg 53 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Maastricht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 212 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
588 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sionsweg 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sionsweg 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.49 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

2390 Inwoners
1435 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Limmel
34% Koopwoningen
1.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sionsweg 53

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Sionsweg 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Sionsweg 53?

De prijsindicatie voor Sionsweg 53 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Limmel is €248.000. Dat komt neer op circa €1.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sionsweg 53 zich tot de wijk Limmel?

Sionsweg 53 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 143 m² in de wijk Limmel. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sionsweg 53?

Sionsweg 53 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Limmel, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sionsweg 53 vergeleken met de buurt?

Sionsweg 53 heeft 143 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Limmel ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sionsweg 53 en wat betekent dat?

Sionsweg 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sionsweg 53?

Sionsweg 53 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Limmel?

De wijk Limmel in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Limmel?

Vanuit Sionsweg 53 in Limmel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.