Tussenwoning Dolmansstraat 46 Maastricht

Dolmansstraat 46, 6222 ED Maastricht

138 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 3 slaapkamers Label A

Dolmansstraat 46 is een tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 316 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
316 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
3
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dolmansstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dolmansstraat 46

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.4%
CO₂-emissie
27.2 kg/m²

Tuin
Ja (145.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

2390 Inwoners
1435 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Limmel
34% Koopwoningen
1.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dolmansstraat 46

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Dolmansstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Dolmansstraat 46?

De prijsindicatie voor Dolmansstraat 46 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Limmel is €248.000. Dat komt neer op circa €1.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dolmansstraat 46 zich tot de wijk Limmel?

Dolmansstraat 46 is een tussenwoning van 138 m² in de wijk Limmel. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dolmansstraat 46?

Dolmansstraat 46 is een tussenwoning in Limmel, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dolmansstraat 46 vergeleken met de buurt?

Dolmansstraat 46 heeft 138 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 316 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Limmel ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dolmansstraat 46 en wat betekent dat?

Dolmansstraat 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dolmansstraat 46?

Dolmansstraat 46 heeft 3 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 145 m².

Hoe is de woningmarkt in Limmel?

De wijk Limmel in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Limmel?

Vanuit Dolmansstraat 46 in Limmel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.