Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1886
- Woonoppervlakte
- 509 m²
- Perceeloppervlakte
- 755 m²
Populierweg 28 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1886. De woning heeft een woonoppervlakte van 509 m² en een perceel van 755 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Populierweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Populierweg 28 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Limmel is €248.000. Dat komt neer op circa €487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPopulierweg 28 is een woonhuis van 509 m² in de wijk Limmel. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.954 inwoners per km².
Populierweg 28 is een woonhuis in Limmel, gebouwd in 1886 (140 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Populierweg 28 heeft 509 m² woonoppervlakte. Het perceel is 755 m². In Limmel ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Limmel in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Populierweg 28 in Limmel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Populierweg 28: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Limmel: restaurant (0.8 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €215.000 tot €265.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Limmel is €248.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.