Eengezinswoning, tussenwoning Carmelstraat 19 Maastricht

Carmelstraat 19, 6222 BV Maastricht

92 m² Bouwjaar 1993 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Carmelstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 151 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
328 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Carmelstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Carmelstraat 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

2390 Inwoners
1435 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
878 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Limmel
34% Koopwoningen
1.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Carmelstraat 19

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Carmelstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Carmelstraat 19?

De prijsindicatie voor Carmelstraat 19 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Limmel is €248.000. Dat komt neer op circa €2.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Carmelstraat 19 zich tot de wijk Limmel?

Carmelstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 92 m² in de wijk Limmel. De buurt telt 878 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Carmelstraat 19?

Carmelstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Limmel, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Carmelstraat 19 vergeleken met de buurt?

Carmelstraat 19 heeft 92 m² woonoppervlakte en 328 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Limmel ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Carmelstraat 19 en wat betekent dat?

Carmelstraat 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-08-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Carmelstraat 19?

Carmelstraat 19 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Limmel?

De wijk Limmel in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Limmel?

Vanuit Carmelstraat 19 in Limmel bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Limmel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Carmelstraat 19: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Limmel?

Recreatie nabij Limmel: restaurant (0.8 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Carmelstraat 19?

Carmelstraat 19 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €145.000 tot €170.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Limmel is €248.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Carmelstraat 19?

Een woningrapport voor Carmelstraat 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Limmel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen