Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
Matthias Wijnandsstraat 18 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 130 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Matthias Wijnandsstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Maartenspoort is €265.000. Dat komt neer op circa €1.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMatthias Wijnandsstraat 18 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Sint Maartenspoort. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.383 inwoners per km².
Matthias Wijnandsstraat 18 is een woonhuis in Sint Maartenspoort, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Matthias Wijnandsstraat 18 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Sint Maartenspoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Matthias Wijnandsstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Sint Maartenspoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Matthias Wijnandsstraat 18 in Sint Maartenspoort bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Matthias Wijnandsstraat 18: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.