Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 236 m²
Voedingskanaalweg 22 is een appartement in Maastricht, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voedingskanaalweg 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
1.1 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boschpoort is €255.000. Dat komt neer op circa €1.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoedingskanaalweg 22 is een appartement van 236 m² in de wijk Boschpoort. De buurt telt 761 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.660 inwoners per km².
Voedingskanaalweg 22 is een appartement in Boschpoort, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Voedingskanaalweg 22 heeft 236 m² woonoppervlakte. In Boschpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boschpoort in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Voedingskanaalweg 22 in Boschpoort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voedingskanaalweg 22: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Boschpoort: restaurant (1.1 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Voedingskanaalweg 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boschpoort. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.