Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Inhoud
- 885 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 4
Pastoor Habetsstraat 57 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 221 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor Habetsstraat 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Frontenkwartier is €342.000. Dat komt neer op circa €1.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor Habetsstraat 57 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Frontenkwartier. De buurt telt 227 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 897 inwoners per km².
Pastoor Habetsstraat 57 is een woonhuis in Frontenkwartier, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pastoor Habetsstraat 57 heeft 242 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Frontenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor Habetsstraat 57 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Pastoor Habetsstraat 57 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Frontenkwartier in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Pastoor Habetsstraat 57 in Frontenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Habetsstraat 57: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.4 km.