Streetview Neptunushof 24 Maastricht

Neptunushof 24, 6215 XV Maastricht

147 m² Bouwjaar 1973 6 kamers Label E

Neptunushof 24 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 281 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
281 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Neptunushof 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neptunushof 24

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

6380 Inwoners
3425 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3401 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Daalhof
49% Koopwoningen
5.810 Inwoners per km²

Locatie van Neptunushof 24

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Neptunushof 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Neptunushof 24?

De prijsindicatie voor Neptunushof 24 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Daalhof is €239.000. Dat komt neer op circa €1.626 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neptunushof 24 zich tot de wijk Daalhof?

Neptunushof 24 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Daalhof. De buurt telt 3.401 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neptunushof 24?

Neptunushof 24 is een woonhuis in Daalhof, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Neptunushof 24 vergeleken met de buurt?

Neptunushof 24 heeft 147 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 281 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Daalhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neptunushof 24 en wat betekent dat?

Neptunushof 24 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Neptunushof 24?

Neptunushof 24 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Daalhof?

De wijk Daalhof in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Daalhof?

Vanuit Neptunushof 24 in Daalhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 5.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Daalhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Neptunushof 24: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.