Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
Marsanahof 68 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 235 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marsanahof 68
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
5.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Daalhof is €239.000. Dat komt neer op circa €1.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarsanahof 68 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Daalhof. De buurt telt 3.401 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.810 inwoners per km².
Marsanahof 68 is een woonhuis in Daalhof, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Marsanahof 68 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 235 m². In Daalhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Daalhof in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Marsanahof 68 in Daalhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 5.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marsanahof 68: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Daalhof: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Marsanahof 68 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Daalhof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.