Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 687 m²
- Inhoud
- 879 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 3
Tongerseweg 318 A is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 687 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tongerseweg 318 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
5.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Tongerseweg 318 A ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Daalhof is €239.000. Dat komt neer op circa €1.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTongerseweg 318 A is een woonhuis van 190 m² in de wijk Daalhof. De buurt telt 3.401 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.810 inwoners per km².
Tongerseweg 318 A is een woonhuis in Daalhof, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Tongerseweg 318 A heeft 190 m² woonoppervlakte en 879 m³ inhoud. Het perceel is 687 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Daalhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tongerseweg 318 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Tongerseweg 318 A heeft 11 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Daalhof in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Tongerseweg 318 A in Daalhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 5.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tongerseweg 318 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.