Streetview Brandenburgerplein 13 B Maastricht

Brandenburgerplein 13 B, 6214 AH Maastricht

54 m² Bouwjaar 1920 Label B

Brandenburgerplein 13 B is een appartement in Maastricht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Brandenburgerplein 13 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brandenburgerplein 13 B

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

4760 Inwoners
2980 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2480 Woningvoorraad
€247.000 Gem. woningwaarde Mariaberg
18% Koopwoningen
8.739 Inwoners per km²

Locatie van Brandenburgerplein 13 B

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Brandenburgerplein 13 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Brandenburgerplein 13 B?

De gemiddelde woningwaarde in Mariaberg is €247.000. Dat komt neer op circa €4.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brandenburgerplein 13 B zich tot de wijk Mariaberg?

Brandenburgerplein 13 B is een appartement van 54 m² in de wijk Mariaberg. De buurt telt 2.480 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.739 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brandenburgerplein 13 B?

Brandenburgerplein 13 B is een appartement in Mariaberg, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brandenburgerplein 13 B vergeleken met de buurt?

Brandenburgerplein 13 B heeft 54 m² woonoppervlakte. In Mariaberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brandenburgerplein 13 B en wat betekent dat?

Brandenburgerplein 13 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Mariaberg?

De wijk Mariaberg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariaberg?

Vanuit Brandenburgerplein 13 B in Mariaberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mariaberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brandenburgerplein 13 B: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.