Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
Jekermolenweg 96 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en een perceel van 390 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €818.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jekermolenweg 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
4.3 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Pieter is €818.000. Dat komt neer op circa €3.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJekermolenweg 96 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Sint Pieter. De buurt telt 62 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².
Jekermolenweg 96 is een woonhuis in Sint Pieter, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jekermolenweg 96 heeft 243 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Sint Pieter ligt de gemiddelde woningwaarde op €818.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sint Pieter in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €818.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Jekermolenweg 96 in Sint Pieter bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jekermolenweg 96: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Sint Pieter: restaurant (0.9 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Jekermolenweg 96 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sint Pieter. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.