Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 379 m²
- Perceeloppervlakte
- 1435 m²
- Inhoud
- 1467 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Pomerollaan 29 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 379 m², een perceel van 1435 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pomerollaan 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Campagne is €459.000. Dat komt neer op circa €1.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPomerollaan 29 is een woonhuis van 379 m² in de wijk Campagne. De buurt telt 619 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.172 inwoners per km².
Pomerollaan 29 is een woonhuis in Campagne, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Pomerollaan 29 heeft 379 m² woonoppervlakte en 1467 m³ inhoud. Het perceel is 1435 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 63 m² per kamer. In Campagne ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pomerollaan 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.79 kg/jaar.
Pomerollaan 29 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Campagne in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Pomerollaan 29 in Campagne bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pomerollaan 29: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.9 km.