Streetview Jekermolenweg 86 Maastricht

Jekermolenweg 86, 6212 NL Maastricht

292 m² Bouwjaar 1600 10 kamers Label G

Jekermolenweg 86 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1600. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m², een perceel van 240 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €818.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1600
Woonoppervlakte
292 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
1145 m³
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Jekermolenweg 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jekermolenweg 86

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

140 Inwoners
70 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
62 Woningvoorraad
€818.000 Gem. woningwaarde Sint Pieter
82% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Locatie van Jekermolenweg 86

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Jekermolenweg 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Jekermolenweg 86?

De gemiddelde woningwaarde in Sint Pieter is €818.000. Dat komt neer op circa €2.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jekermolenweg 86 zich tot de wijk Sint Pieter?

Jekermolenweg 86 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Sint Pieter. De buurt telt 62 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jekermolenweg 86?

Jekermolenweg 86 is een woonhuis in Sint Pieter, gebouwd in 1600 (426 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jekermolenweg 86 vergeleken met de buurt?

Jekermolenweg 86 heeft 292 m² woonoppervlakte en 1145 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Sint Pieter ligt de gemiddelde woningwaarde op €818.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jekermolenweg 86 en wat betekent dat?

Jekermolenweg 86 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Jekermolenweg 86?

Jekermolenweg 86 heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Pieter?

De wijk Sint Pieter in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €818.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Pieter?

Vanuit Jekermolenweg 86 in Sint Pieter bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4.3 km.