2-onder-1-kapwoning Burgemeester Ceulenstraat 87 Maastricht

Burgemeester Ceulenstraat 87, 6212 CR Maastricht

117 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Burgemeester Ceulenstraat 87 is een 2-onder-1-kapwoning in Maastricht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 259 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €589.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
259 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Ceulenstraat 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Ceulenstraat 87

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

3125 Inwoners
1545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1503 Woningvoorraad
€589.000 Gem. woningwaarde Villapark
74% Koopwoningen
3.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Ceulenstraat 87

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Burgemeester Ceulenstraat 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Ceulenstraat 87?

De prijsindicatie voor Burgemeester Ceulenstraat 87 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Villapark is €589.000. Dat komt neer op circa €5.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Ceulenstraat 87 zich tot de wijk Villapark?

Burgemeester Ceulenstraat 87 is een 2-onder-1-kapwoning van 117 m² in de wijk Villapark. De buurt telt 1.503 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Ceulenstraat 87?

Burgemeester Ceulenstraat 87 is een 2-onder-1-kapwoning in Villapark, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Ceulenstraat 87 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Ceulenstraat 87 heeft 117 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 259 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Villapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €589.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Ceulenstraat 87 en wat betekent dat?

Burgemeester Ceulenstraat 87 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-08-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Ceulenstraat 87?

Burgemeester Ceulenstraat 87 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Villapark?

De wijk Villapark in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €589.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villapark?