Streetview Kanunnikencour 7 B01 Maastricht

Kanunnikencour 7 B01, 6211 KW Maastricht

104 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Kanunnikencour 7 B01 is een appartement in Maastricht, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kanunnikencour 7 B01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanunnikencour 7 B01

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Maastricht

2205 Inwoners
1775 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1652 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Binnenstad
14% Koopwoningen
7.073 Inwoners per km²

Locatie van Kanunnikencour 7 B01

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Kanunnikencour 7 B01

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanunnikencour 7 B01?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad is €331.000. Dat komt neer op circa €3.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanunnikencour 7 B01 zich tot de wijk Binnenstad?

Kanunnikencour 7 B01 is een appartement van 104 m² in de wijk Binnenstad. De buurt telt 1.652 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.073 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanunnikencour 7 B01?

Kanunnikencour 7 B01 is een appartement in Binnenstad, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kanunnikencour 7 B01 vergeleken met de buurt?

Kanunnikencour 7 B01 heeft 104 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Binnenstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanunnikencour 7 B01 en wat betekent dat?

Kanunnikencour 7 B01 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kanunnikencour 7 B01?

Kanunnikencour 7 B01 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad?

De wijk Binnenstad in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad?

Vanuit Kanunnikencour 7 B01 in Binnenstad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.