Herenhuis, tussenwoning Prins Hessen Casselstraat 2 Maastricht

Prins Hessen Casselstraat 2, 6211 JZ Maastricht

168 m² Bouwjaar 1900 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Prins Hessen Casselstraat 2 is een herenhuis, tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
748 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prins Hessen Casselstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hessen Casselstraat 2

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.28
CO₂-emissie
16170.7 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

1645 Inwoners
1165 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1071 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Jekerkwartier
28% Koopwoningen
3.258 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Hessen Casselstraat 2

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Prins Hessen Casselstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hessen Casselstraat 2?

De prijsindicatie voor Prins Hessen Casselstraat 2 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Jekerkwartier is €445.000. Dat komt neer op circa €2.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hessen Casselstraat 2 zich tot de wijk Jekerkwartier?

Prins Hessen Casselstraat 2 is een herenhuis, tussenwoning van 168 m² in de wijk Jekerkwartier. De buurt telt 1.071 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hessen Casselstraat 2?

Prins Hessen Casselstraat 2 is een herenhuis, tussenwoning in Jekerkwartier, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Hessen Casselstraat 2 vergeleken met de buurt?

Prins Hessen Casselstraat 2 heeft 168 m² woonoppervlakte en 748 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Jekerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hessen Casselstraat 2 en wat betekent dat?

Prins Hessen Casselstraat 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-11-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 16170.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Hessen Casselstraat 2?

Prins Hessen Casselstraat 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Jekerkwartier?

De wijk Jekerkwartier in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.