Streetview Kamerlingh Onnesdreef 9 Maassluis

Kamerlingh Onnesdreef 9, 3146 BG Maassluis

192 m² Bouwjaar 1979

Kamerlingh Onnesdreef 9 is een woonhuis in Maassluis, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 290 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
290 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kamerlingh Onnesdreef 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maassluis

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

14.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Maassluis

2700 Inwoners
1175 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1170 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Steendijkpolder Zuid
75% Koopwoningen
5.142 Inwoners per km²

Locatie van Kamerlingh Onnesdreef 9

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Kamerlingh Onnesdreef 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamerlingh Onnesdreef 9?

De gemiddelde woningwaarde in Steendijkpolder Zuid is €325.000. Dat komt neer op circa €1.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamerlingh Onnesdreef 9 zich tot de wijk Steendijkpolder Zuid?

Kamerlingh Onnesdreef 9 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Steendijkpolder Zuid. De buurt telt 1.170 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.142 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamerlingh Onnesdreef 9?

Kamerlingh Onnesdreef 9 is een woonhuis in Steendijkpolder Zuid, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kamerlingh Onnesdreef 9 vergeleken met de buurt?

Kamerlingh Onnesdreef 9 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 290 m². In Steendijkpolder Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Steendijkpolder Zuid?

De wijk Steendijkpolder Zuid in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steendijkpolder Zuid?

Vanuit Kamerlingh Onnesdreef 9 in Steendijkpolder Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 14.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Steendijkpolder Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kamerlingh Onnesdreef 9: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Steendijkpolder Zuid?