Tussenwoning Job van der Zeelaan 33 Maassluis

Job van der Zeelaan 33, 3145 WL Maassluis

166 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Job van der Zeelaan 33 is een tussenwoning in Maassluis, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 623 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
623 m²
Inhoud
618 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Job van der Zeelaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Job van der Zeelaan 33

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
99.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
18.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Tuin
Ja (99.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

13.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Maassluis

3115 Inwoners
1245 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Burgemeesterswijk
38% Koopwoningen
8.672 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Job van der Zeelaan 33

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Job van der Zeelaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Job van der Zeelaan 33?

De prijsindicatie voor Job van der Zeelaan 33 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeesterswijk is €332.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Job van der Zeelaan 33 zich tot de wijk Burgemeesterswijk?

Job van der Zeelaan 33 is een tussenwoning van 166 m² in de wijk Burgemeesterswijk. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.672 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Job van der Zeelaan 33?

Job van der Zeelaan 33 is een tussenwoning in Burgemeesterswijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Job van der Zeelaan 33 vergeleken met de buurt?

Job van der Zeelaan 33 heeft 166 m² woonoppervlakte en 618 m³ inhoud. Het perceel is 623 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Burgemeesterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Job van der Zeelaan 33 en wat betekent dat?

Job van der Zeelaan 33 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Job van der Zeelaan 33?

Job van der Zeelaan 33 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 99 m².

Hoe is de woningmarkt in Burgemeesterswijk?

De wijk Burgemeesterswijk in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeesterswijk?