Eengezinswoning, tussenwoning Nicolaas van 't Wouthof 8 Maassluis

Nicolaas van 't Wouthof 8, 3145 WK Maassluis

153 m² Bouwjaar 2006 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Nicolaas van 't Wouthof 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Maassluis, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 278 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
278 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas van 't Wouthof 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas van 't Wouthof 8

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
79.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
100.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (211.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

13.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Maassluis

3115 Inwoners
1245 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Burgemeesterswijk
38% Koopwoningen
8.672 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas van 't Wouthof 8

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Nicolaas van 't Wouthof 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas van 't Wouthof 8?

De prijsindicatie voor Nicolaas van 't Wouthof 8 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeesterswijk is €332.000. Dat komt neer op circa €2.170 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas van 't Wouthof 8 zich tot de wijk Burgemeesterswijk?

Nicolaas van 't Wouthof 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 153 m² in de wijk Burgemeesterswijk. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.672 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas van 't Wouthof 8?

Nicolaas van 't Wouthof 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Burgemeesterswijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nicolaas van 't Wouthof 8 vergeleken met de buurt?

Nicolaas van 't Wouthof 8 heeft 153 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 278 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Burgemeesterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas van 't Wouthof 8 en wat betekent dat?

Nicolaas van 't Wouthof 8 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas van 't Wouthof 8?

Nicolaas van 't Wouthof 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 211 m².

Hoe is de woningmarkt in Burgemeesterswijk?

De wijk Burgemeesterswijk in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeesterswijk?