Streetview Burg. Overvoordelaan 10 Maassluis

Burg. Overvoordelaan 10, 3145 MK Maassluis

173 m² Bouwjaar 2015 Label A

Burg. Overvoordelaan 10 is een woonhuis in Maassluis, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
173 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burg. Overvoordelaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Overvoordelaan 10

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Maassluis

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

13.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Maassluis

3115 Inwoners
1245 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Burgemeesterswijk
38% Koopwoningen
8.672 Inwoners per km²

Locatie van Burg. Overvoordelaan 10

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Burg. Overvoordelaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Overvoordelaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Burgemeesterswijk is €332.000. Dat komt neer op circa €1.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Overvoordelaan 10 zich tot de wijk Burgemeesterswijk?

Burg. Overvoordelaan 10 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Burgemeesterswijk. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.672 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Overvoordelaan 10?

Burg. Overvoordelaan 10 is een woonhuis in Burgemeesterswijk, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burg. Overvoordelaan 10 vergeleken met de buurt?

Burg. Overvoordelaan 10 heeft 173 m² woonoppervlakte. In Burgemeesterswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Overvoordelaan 10 en wat betekent dat?

Burg. Overvoordelaan 10 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeesterswijk?

De wijk Burgemeesterswijk in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeesterswijk?

Vanuit Burg. Overvoordelaan 10 in Burgemeesterswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 13.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Burgemeesterswijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Overvoordelaan 10: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3 km.