Streetview Nachtegaallaan 74 Maassluis

Nachtegaallaan 74, 3145 CL Maassluis

129 m² Bouwjaar 1965 Label B

Nachtegaallaan 74 is een woonhuis in Maassluis, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 185 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
185 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nachtegaallaan 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nachtegaallaan 74

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
148.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
30.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maassluis

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

13.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Maassluis

3710 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1765 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt
78% Koopwoningen
5.976 Inwoners per km²

Locatie van Nachtegaallaan 74

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Nachtegaallaan 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Nachtegaallaan 74?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt is €304.000. Dat komt neer op circa €2.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nachtegaallaan 74 zich tot de wijk Vogelbuurt?

Nachtegaallaan 74 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Vogelbuurt. De buurt telt 1.765 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.976 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nachtegaallaan 74?

Nachtegaallaan 74 is een woonhuis in Vogelbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nachtegaallaan 74 vergeleken met de buurt?

Nachtegaallaan 74 heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 185 m². In Vogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nachtegaallaan 74 en wat betekent dat?

Nachtegaallaan 74 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt?

De wijk Vogelbuurt in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt?

Vanuit Nachtegaallaan 74 in Vogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 13.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nachtegaallaan 74: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.