Eengezinswoning, tussenwoning Korhoenstraat 19 Maassluis

Korhoenstraat 19, 3145 CE Maassluis

117 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Korhoenstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Maassluis, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 149 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Korhoenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korhoenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.69 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

13.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Maassluis

3710 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1765 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt
78% Koopwoningen
5.976 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korhoenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Korhoenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Korhoenstraat 19?

De prijsindicatie voor Korhoenstraat 19 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt is €304.000. Dat komt neer op circa €2.598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korhoenstraat 19 zich tot de wijk Vogelbuurt?

Korhoenstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Vogelbuurt. De buurt telt 1.765 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.976 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korhoenstraat 19?

Korhoenstraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vogelbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korhoenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Korhoenstraat 19 heeft 117 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korhoenstraat 19 en wat betekent dat?

Korhoenstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korhoenstraat 19?

Korhoenstraat 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt?

De wijk Vogelbuurt in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt?

Vanuit Korhoenstraat 19 in Vogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 13.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.