Streetview Jan Stoorvogelstraat 13 Maassluis

Jan Stoorvogelstraat 13, 3144 RE Maassluis

150 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Jan Stoorvogelstraat 13 is een woonhuis in Maassluis, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 360 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Stoorvogelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Stoorvogelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maassluis

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

12.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Maassluis

1355 Inwoners
585 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Kapelpolder
42% Koopwoningen
3.642 Inwoners per km²

Locatie van Jan Stoorvogelstraat 13

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Jan Stoorvogelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Stoorvogelstraat 13?

De prijsindicatie voor Jan Stoorvogelstraat 13 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelpolder is €273.000. Dat komt neer op circa €1.820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Stoorvogelstraat 13 zich tot de wijk Kapelpolder?

Jan Stoorvogelstraat 13 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Kapelpolder. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Stoorvogelstraat 13?

Jan Stoorvogelstraat 13 is een woonhuis in Kapelpolder, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan Stoorvogelstraat 13 vergeleken met de buurt?

Jan Stoorvogelstraat 13 heeft 150 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kapelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Stoorvogelstraat 13 en wat betekent dat?

Jan Stoorvogelstraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-11-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Stoorvogelstraat 13?

Jan Stoorvogelstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kapelpolder?

De wijk Kapelpolder in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelpolder?

Vanuit Jan Stoorvogelstraat 13 in Kapelpolder bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 12.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.