Streetview Berliozstraat 22 Maassluis

Berliozstraat 22, 3144 KB Maassluis

89 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Berliozstraat 22 is een woonhuis in Maassluis, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 106 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Berliozstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berliozstraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maassluis

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Maassluis

1765 Inwoners
865 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1007 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Koningshoek
46% Koopwoningen
5.332 Inwoners per km²

Locatie van Berliozstraat 22

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Berliozstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Berliozstraat 22?

De prijsindicatie voor Berliozstraat 22 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningshoek is €253.000. Dat komt neer op circa €2.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berliozstraat 22 zich tot de wijk Koningshoek?

Berliozstraat 22 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Koningshoek. De buurt telt 1.007 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.332 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berliozstraat 22?

Berliozstraat 22 is een woonhuis in Koningshoek, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Berliozstraat 22 vergeleken met de buurt?

Berliozstraat 22 heeft 89 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Koningshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berliozstraat 22 en wat betekent dat?

Berliozstraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-03-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berliozstraat 22?

Berliozstraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningshoek?

De wijk Koningshoek in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningshoek?

Vanuit Berliozstraat 22 in Koningshoek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.