Streetview Keucheniusstraat 5 A Maassluis

Keucheniusstraat 5 A, 3144 EM Maassluis

141 m² Bouwjaar 2004 Label B

Keucheniusstraat 5 A is een appartement in Maassluis, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
141 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Keucheniusstraat 5 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keucheniusstraat 5 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Maassluis

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

12.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Maassluis

1355 Inwoners
585 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Kapelpolder
42% Koopwoningen
3.642 Inwoners per km²

Locatie van Keucheniusstraat 5 A

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Keucheniusstraat 5 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Keucheniusstraat 5 A?

De gemiddelde woningwaarde in Kapelpolder is €273.000. Dat komt neer op circa €1.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keucheniusstraat 5 A zich tot de wijk Kapelpolder?

Keucheniusstraat 5 A is een appartement van 141 m² in de wijk Kapelpolder. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keucheniusstraat 5 A?

Keucheniusstraat 5 A is een appartement in Kapelpolder, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Keucheniusstraat 5 A vergeleken met de buurt?

Keucheniusstraat 5 A heeft 141 m² woonoppervlakte. In Kapelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keucheniusstraat 5 A en wat betekent dat?

Keucheniusstraat 5 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Kapelpolder?

De wijk Kapelpolder in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelpolder?

Vanuit Keucheniusstraat 5 A in Kapelpolder bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 12.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kapelpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Keucheniusstraat 5 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.