Bovenwoning Govert van Wijnkade 11 ARD Maassluis

Govert van Wijnkade 11 ARD, 3144 ED Maassluis

198 m² Bouwjaar 1890 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Govert van Wijnkade 11 ARD is een bovenwoning in Maassluis, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
198 m²
Inhoud
715 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Govert van Wijnkade 11 ARD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Govert van Wijnkade 11 ARD

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maassluis

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

12.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Maassluis

1355 Inwoners
585 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Kapelpolder
42% Koopwoningen
3.642 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Govert van Wijnkade 11 ARD

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Govert van Wijnkade 11 ARD

Wat is de geschatte woningwaarde van Govert van Wijnkade 11 ARD?

De prijsindicatie voor Govert van Wijnkade 11 ARD ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Kapelpolder is €273.000. Dat komt neer op circa €1.379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Govert van Wijnkade 11 ARD zich tot de wijk Kapelpolder?

Govert van Wijnkade 11 ARD is een bovenwoning van 198 m² in de wijk Kapelpolder. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Govert van Wijnkade 11 ARD?

Govert van Wijnkade 11 ARD is een bovenwoning in Kapelpolder, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Govert van Wijnkade 11 ARD vergeleken met de buurt?

Govert van Wijnkade 11 ARD heeft 198 m² woonoppervlakte en 715 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Kapelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Govert van Wijnkade 11 ARD en wat betekent dat?

Govert van Wijnkade 11 ARD heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Govert van Wijnkade 11 ARD?

Govert van Wijnkade 11 ARD heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kapelpolder?

De wijk Kapelpolder in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelpolder?

Vanuit Govert van Wijnkade 11 ARD in Kapelpolder bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 12.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.