Tussenwoning Santplaet 206 Maassluis

Santplaet 206, 3144 DT Maassluis

173 m² Bouwjaar 2020 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Santplaet 206 is een tussenwoning in Maassluis, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 175 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€955.000 tot €1.055.000
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Santplaet 206

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Santplaet 206

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

13.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Maassluis

2175 Inwoners
860 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
860 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Het Balkon
77% Koopwoningen
8.282 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Santplaet 206

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Santplaet 206

Wat is de geschatte woningwaarde van Santplaet 206?

De prijsindicatie voor Santplaet 206 ligt rond €955.000 tot €1.055.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Balkon is €456.000. Dat komt neer op circa €2.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Santplaet 206 zich tot de wijk Het Balkon?

Santplaet 206 is een tussenwoning van 173 m² in de wijk Het Balkon. De buurt telt 860 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.282 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Santplaet 206?

Santplaet 206 is een tussenwoning in Het Balkon, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Santplaet 206 vergeleken met de buurt?

Santplaet 206 heeft 173 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Het Balkon ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Santplaet 206 en wat betekent dat?

Santplaet 206 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Santplaet 206?

Santplaet 206 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Het Balkon?

De wijk Het Balkon in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Balkon?

Vanuit Santplaet 206 in Het Balkon bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 13.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.