Eengezinswoning, tussenwoning Willem de Zwijgerstraat 27 Maassluis

Willem de Zwijgerstraat 27, 3143 LP Maassluis

97 m² Bouwjaar 1937 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Willem de Zwijgerstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Maassluis, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Zwijgerstraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.81 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Maassluis

2815 Inwoners
1310 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1280 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Taanschuurpolder
66% Koopwoningen
6.099 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem de Zwijgerstraat 27

Vergelijkbare woningen in Maassluis

Veelgestelde vragen over Willem de Zwijgerstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Zwijgerstraat 27?

De prijsindicatie voor Willem de Zwijgerstraat 27 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Taanschuurpolder is €302.000. Dat komt neer op circa €3.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Zwijgerstraat 27 zich tot de wijk Taanschuurpolder?

Willem de Zwijgerstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning van 97 m² in de wijk Taanschuurpolder. De buurt telt 1.280 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.099 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Zwijgerstraat 27?

Willem de Zwijgerstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Taanschuurpolder, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem de Zwijgerstraat 27 vergeleken met de buurt?

Willem de Zwijgerstraat 27 heeft 97 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Taanschuurpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Zwijgerstraat 27 en wat betekent dat?

Willem de Zwijgerstraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem de Zwijgerstraat 27?

Willem de Zwijgerstraat 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 63 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Taanschuurpolder?

De wijk Taanschuurpolder in Maassluis (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.