Eengezinswoning, tussenwoning Koningin Julianaweg 96 Maasland

Koningin Julianaweg 96, 3155 XH Maasland

130 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Koningin Julianaweg 96 is een eengezinswoning, tussenwoning in Maasland, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianaweg 96

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianaweg 96

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.11 kg/m²

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maasland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Maasland

1150 Inwoners
470 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
484 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Dijkpolder
75% Koopwoningen
3.383 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Julianaweg 96

Vergelijkbare woningen in Maasland

Veelgestelde vragen over Koningin Julianaweg 96

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianaweg 96?

De prijsindicatie voor Koningin Julianaweg 96 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Dijkpolder is €494.000. Dat komt neer op circa €3.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianaweg 96 zich tot de wijk Dijkpolder?

Koningin Julianaweg 96 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Dijkpolder. De buurt telt 484 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianaweg 96?

Koningin Julianaweg 96 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dijkpolder, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Julianaweg 96 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianaweg 96 heeft 130 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dijkpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianaweg 96 en wat betekent dat?

Koningin Julianaweg 96 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianaweg 96?

Koningin Julianaweg 96 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 69 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dijkpolder?

De wijk Dijkpolder in Maasland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dijkpolder?