Streetview Koningin Julianaweg 1 Maasland

Koningin Julianaweg 1, 3155 XB Maasland

309 m² Bouwjaar 2023 Label B

Koningin Julianaweg 1 is een woonhuis in Maasland, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 309 m² en een perceel van 392 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €900.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
309 m²
Perceeloppervlakte
392 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianaweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianaweg 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
148.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.7%
CO₂-emissie
31.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maasland

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Maasland

100 Inwoners
45 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
42 Woningvoorraad
€900.000 Gem. woningwaarde Ter Lucht
98% Koopwoningen
70 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianaweg 1

Vergelijkbare woningen in Maasland

Veelgestelde vragen over Koningin Julianaweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianaweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Ter Lucht is €900.000. Dat komt neer op circa €2.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianaweg 1 zich tot de wijk Ter Lucht?

Koningin Julianaweg 1 is een woonhuis van 309 m² in de wijk Ter Lucht. De buurt telt 42 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 70 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianaweg 1?

Koningin Julianaweg 1 is een woonhuis in Ter Lucht, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningin Julianaweg 1 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianaweg 1 heeft 309 m² woonoppervlakte. Het perceel is 392 m². In Ter Lucht ligt de gemiddelde woningwaarde op €900.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianaweg 1 en wat betekent dat?

Koningin Julianaweg 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.21 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ter Lucht?

De wijk Ter Lucht in Maasland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €900.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ter Lucht?

Vanuit Koningin Julianaweg 1 in Ter Lucht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ter Lucht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Julianaweg 1: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.3 km.