Eengezinswoning, hoekwoning Burg G de Katerstraat 44 Maasdam

Burg G de Katerstraat 44, 3299 AB Maasdam

84 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Burg G de Katerstraat 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in Maasdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 262 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burg G de Katerstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg G de Katerstraat 44

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Grotendeels dubbelglas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (124.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in Maasdam

2960 Inwoners
1280 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1281 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Maasdam Woonkern
78% Koopwoningen
1.788 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg G de Katerstraat 44

Vergelijkbare woningen in Maasdam

Veelgestelde vragen over Burg G de Katerstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg G de Katerstraat 44?

De prijsindicatie voor Burg G de Katerstraat 44 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasdam Woonkern is €407.000. Dat komt neer op circa €4.845 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg G de Katerstraat 44 zich tot de wijk Maasdam Woonkern?

Burg G de Katerstraat 44 is een eengezinswoning, hoekwoning van 84 m² in de wijk Maasdam Woonkern. De buurt telt 1.281 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.788 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg G de Katerstraat 44?

Burg G de Katerstraat 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in Maasdam Woonkern, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg G de Katerstraat 44 vergeleken met de buurt?

Burg G de Katerstraat 44 heeft 84 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Maasdam Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg G de Katerstraat 44 en wat betekent dat?

Burg G de Katerstraat 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg G de Katerstraat 44?

Burg G de Katerstraat 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 124 m².

Hoe is de woningmarkt in Maasdam Woonkern?

De wijk Maasdam Woonkern in Maasdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasdam Woonkern?